Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Öz Güven Turizm personel taşımacılık hizmetini tecrübeli ekibi ve uzman kadrosuyla, profesyonelce verir. Öz Güven Turizm personel taşımacılık hizmetleri şunları kapsar.

 • Personel Taşımacılığı

  Teknolojiyi eksiksiz biçimde kullandığımız araçlarımızda şirket personellerinizin güvenli bir şekilde taşınması için çözüm ortağı oluyoruz.

 • Vip Taşımacılık

  Özel transfer hizmetlerinde; firmaların ihtiyaç duyduğu kadar araç, şoförlü olarak kullanıma sunulmaktadır. Böylece firma çalışanlarının ulaşımı; yerli ve yabancı misafirlerinin otelden karşılanması, toplantılara götürülmesi, havaalanı transferleri, uzak ya da yakın mesafe ulaşımları karşılanmaktadır.

 • Araç Kiralama

  Filomuzda bulunan araçlarla ekonomik, orta ve lüks araç seçeneğini şoförlü ve şoförsüz hizmetleriyle birleştiren firmamızın müşteri memnuniyet başarımızın temelini oluşturmuştur. Sizlere her zaman en iyi hizmeti verebilmek adına 7/24 telefon desteği veren firmamız: hem adreste araç kiralama hem de teknik destek ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

 • Gezi ve Tur Organizasyonları

  Ankara il sınırları içerisinde veya dışında gezi ve tur organizasyonlarınız için gerekli araç tahsisini sağlıyoruz.

 • Öğrenci Taşımacılığı

  Öğrenci servisi taşımacılığının rahat, konfor, huzur ve güven içinde yapılabilmesi için araçlar; kontrol edildikten, sürücüler ise titizlikle eğitildikten sonra hizmete başlamaktadır. Tamamı yeni, her türlü güvenlik şartları yerine getirilmiş araçlar ile çocuklarımızı zamanında ve güvenli bir şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmayı amaçlamaktayız.